Oslávenci

Všetkým oslávencom vo Februári želáme všetko najlepšie, hlavne veľa zdravia, šťastia a spokojnosti, a aby sa vždy tešili, keď sa postavia za zelený stôl a nech radosť z hry prevládne nad pocitmi víťazstva alebo prehry.

Február

Ján Kováč                               STO OU Kláštor                     1.2.2020          45

Ján Kubinda                           MSTK Martin                           2.2.2020          75

Lukáš Vecel                            Lokomotíva Vrútky                  4.2.2020          15

Adam Jindra                           Lokomotíva Vrútky                  5.2.2020          12

Adam Hudec                          KST ZŠ Turčianske Teplice     5.2.2020          13

Jakub Štafúrik                        MSTK Martin                           6.2.2020           35

Peter Hajčík                            OSTK Blatnica                        7.2.2020          52

Peter Rechtorík                      STK OU Benice                       7.2.2020          48

Michal Tišliar                          MSTK Martin                            8.2.2020         30

Pavol Matlák                           TJ Družstevník Dražkovce    10.2.2020          58

Peter Babušík                         Štart Priekopa                       10.2.2020          50

Gregor Fatul                           KST ZŠ Turčianske Teplice   11.2.2020          16

Radoslav Bryndza                  Medokýš Martin                     11.2.2020          28

Vladimír Zvoda                       Medokýš Martin                     11.2.2020          39

Jana Marková                         Tatran Sučany                       12.2.2020          44

Ján Šimonides                        OSTK Blatnica                       16.2.2020         22

Eduard Maňúr                         Medokýš Martin                     17.2.2020         69

Róbert Weiss                          KST ZŠ Turčianske Teplice   18.2.2020         14

Rastislav Štafúrik                    MSTK Martin                         18.2.2020         60

Samuel Jurčák                        STO Valča                             20.2.2020         14

Peter Matuľa                           TJ Družstevník Dražkovce     20.2.1985        35

Róbert Brestovanský              Medokýš Martin                      20.2.2020        48

Lukáš Sabovčík                      KST ZŠ Turčianske Teplice    22.2.2020        13

Ľubomír Hlinka                       Družstevník Belá                    22.2.2020         54

Denis Slivka                           KST ZŠ Turčianske Teplice     23.2.2020        16

Bohdan Basarab                    OKST Mošovce                       27.2.2020        51

Lukáš Cuna                            Medokýš Martin                      29.2.2020        16