Súpisky

Súpisky pre 5. ligu ObSTZ Martin:
 

1. STK Turiec          

- Ľubomír Hajas, Anton Ančic, Július Reguli, Ján Kovalík, Peter Krupa 

2. MSTK Martin "C"

- Milan Láni, Ján Kubinda, Tibor Lacko, Peter Pinka, Viktor Maťovčík, Jozef Jaško, Jozef Valach, Štefan Mády, Marián Lofaj, Augustín  Maťovčík, Martina Grznárová, Ivanka Benková

3. Štart Priekopa

- Peter Babušík, Peter Valach st., Vladimír Janák, Vladimír Hruška, Mário Martinka, Viliam Rosenberg, Marián Janoštín, Marek Janoštín,  Adrián Kotesa

4. STO OU Kláštor p/Z "B"

- Marián Smik, Milan Piatrik, Ján Beťák, Vladimír Hrivnák, Marián Bernát, Emil Slivka, Ján Božek, Ján Kováč,  Michal Slivka, Roman Galbavý

5. OŠK Rudno

- Lukáš Menich, Ivan Junaska, Ivan Menich, Ivan Žilla, Michal Menich,Miroslav Vigoda, Ján Žilla

6. Tatran Sučany "A"

– Ivan Butkaj, Peter Balko, Andrej Gerec, Radovan Huťka, Ján Gregor, Valach Peter ml., Milan Jančo st., Ján Bajdich, Ladislav Petráš,  Igorr Huťka, Ľubomír Volna, Ľubomír Gregor, Ján Medveď, Pavol Poliak, Miloš Rohoň, Peter Filípek, Dan Filípek, Adrián Štípala, Bohuslav Šlichtík, Milan Badáň, Štefan Jurčo

7. ŠK Dynamo Diviaky

- Marián Marek, Jozef Jedlička, Róbert Pinďák, Jaroslav Dostál, Otto Lošonský, Pavol Kostolník st., Milan Dostál

8. TJ Družstevník Belá

- Robert Hrozienčík, Ľubomír Hlinka, Branislav Kováčik, Peter Bernát, Milan Sumka, Jozef Kraľovanský, Katarína Bernátová, Peter  Ďurkovič, Ivan Kobida

9. Medokýš Martin "C"

- Imrich Arvay, Michal Pavlák, Ján Ivan,  Ľudovít Šutarík, Milan Púčala, Ján Oriešek, Jaroslav Žilla, Šimon Švento

10. Medokýš Martin "D"

- Lukáš Bielesch, Anton Pilka, Miroslav Mikuš, Vladimír Vronský Ján Zajasenský, Gustáv Gábor, Jakub Hlávka, Martin Lipták, Sidónia Jesenská, Zuzana Kováčová, Eva Gregorová

11. Družstevník Dražkovce

- Marián Štaffen, Peter Matuľa, Miroslav Obžera, Miloš Šalaga, artin Šichta, Jaroslav Gardlík, Michal Bobček, Pavol Matlák

12. STK Benice

- Jaroslav Ondrľa, Miroslav Valocký, Peter Šalát, Jaroslav Kubinda, Peter Rechtorík

 

Súpisky pre 6. ligu ObSTZ Martin:

1. Mošovce

- Ján Feriančík, Milan Rakús, Roman Košík, Pavol Mišík, Bohdan Basarab, Ján Thomka, Radosmír Ličko

2. KST ZŠ T. Teplice A

-  Milan Rešetár, Peter Petrovič ml., Peter Petrovič st., Tibor Šošovička, Jozef Hogh, Zdenka Ižipová, Ľubica Marčeková

3. KST ZŠ T. Teplice B

- Vincent Straka, Andrej Minarčík, Filip Šošovička, Adrián Lašak, Matej Baranček, Pavol Simon, Erik gracák

4. MSTK Martin D

- Jozef Jaško, Peter Pinka, Jozef Valach, Štefan Mády, Viktor Maťovčík, Augustín Maťovčík, Ivanka Benková

5. MSTK Martin E

- Štefan Jelluš, Milan Nandraži, Martin Tišliar, Roman Tišliar, Rudolf Kotrík, Bohuš Záborský, Martina Grznárová

6. Valča D

- Ján Ruttkay, David Šrom, Marián Mišík, Branislav Volko, Martin Ďuračík, Jozef Balát, Ľuboš Lauko, Ľubomír Lauko

7. Valča E

- Pavol Valko st., Daniel Hromádko, Šimon Mendel, Tomáš Hurta, Kristián Rešetár, Matúš Jurčák, Samuel Jurčák

8. Tatran Sučany B

- Radovan Huťka, Ľubomír Volna, Milan Jančo, Štefan Jurčo, Ľubomír Gregor, Peter Filípek, Dan Filípek, Ján Medveď, Pavol Poliak, Miloš Rohoň, Milan Badáň

9. Tatran Sučany C

- Ján Gregor, Ján Bajdich, Ladislav Petráš, Adrián Štípala, Igor Huťka, Bohuš Šlichtík

10. Medokýš Martin E

- Jaroslav Žilla, Ján Ivan, Šimon Švento, Vladimír Vronský, Ľudovít Šutarík, Gustáv Gábor, Jakub Hlávka, Martin Lipták, Oskar Lukáč, Lukáš Cuna, Sidónia Jesenská, Zuzana Kováčová, Eva Gregorová