Vyhodnotenie MO mužov 2016

08.01.2016 17:48

6.1.2016 sa uskutočnili Majstrovstvá regiónu Turiec v stolnom tenise dospelých v kategórii jednotlivcov a štvorhry. Veľké sklamanie zo slabej účasti tých najlepších hráčov z nášho oblastného rebríčka, či už kvôli chorobe, pracovným povinnostiam alebo iným neznámym príčinám vyvážil len fakt, že majstrovstiev sa zúčastnilo až 12 hráčov z kategórie dorastencov a mladšej. Pri stále oscilujúcej účasti tesne nad 50 hráčov (tentoraz 53) by bola účasť výborná keby sa tí najlepší hráči prišli predstaviť aj na najdôležitejší turnaj nášho regiónu a predviedli svoje umenie a schopnosti nám všetkým. Slabšiu konkurenciu plne využili "stálice" nášho regiónu Peter Vaverka st. a Peter Vaverka ml., ktiorý ovládli obidve kategórie.Najprv si spoločne vybojovali 1. miesto v súťaži štvorhry a potom sa vo finále jednotlivcov rozdelili o prvé dve miesta, keď mladší porazil staršieho 3:1 a po roku pauzy sa opäť vrátil na stolnotenisový tón Turčianskeho regiónu. Vyhodnotenie majstrovstiev s celkovým poradím v obidvoch kategóriach si môžete pozrieť tu ...MO mužov 2016 vyhodnotenie.pdf (246606). Vo fotogalérií si môžete pozrieť aj pár záberov z turnaja.